.

Firma Profili

ASELKON CRANE; Konya'da 10.000 M2'lik fabrikasında vinç imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Müşteri memnuniyetini kurulduğu günden bugüne kadar ön planda tutan ve ileri teknoloji anlayışı ile yılların deneyimini ve güvenini birleştiren firmamız; güvenilir, sağlam ve en kaliteli ürünleri üretmeyi hedeflemekte ve bu hedef için çalışmaya devam etmektedir.


Aselkon Crane; Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece satuşta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmektir.


Ürün Halkamızın İçinde;


Katlanır bomlu vinçler, hidrolik mobil vinç platformlar, gemi vinçleri, liman vinçleri, teleskopik vinçler ile demiryolu vinçleri yer almaktadır.


Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.


Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.


Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.


Aselkon Crane; Sektördeki yerini her geçen gün daha da iyiye taşıyan mükemmeliyetçi anlayışıyla kusursuz ürünler sunan firmamız, üstün hizmet anlayışıyla ilerleyen lider bir kuruluştur.


marine crane manufacturer, ship crane manufacturer, port crane marine crane manufacturer, ship crane manufacturer, port crane marine crane manufacturer, ship crane manufacturer, port crane marine crane manufacturer, ship crane manufacturer, port crane marine crane manufacturer, ship crane manufacturer, port crane